Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
kde kúpiť

Caya gél - antikoncepčný gél na prírodnej báze

Gél Caya pôsobí tak, že znižuje pohyblivosť spermií. Pred pohlavným stykom naneste malé množstvo gélu na silikónovú membránu a na okrajový lem pesaru Caya. pH gélu je kyslé a tak vytvára vnútri pošvy nevhodné prostredie pre spermie. Zároveň má gél pozitívny vplyv na vaginálnu flóru.

Zloženie gélu Caya:

Balenie obsahuje: Caya gél 60g + vaginálny aplikátor.

Vaginálny aplikátor sa používa ako voliteľná pomôcka, ak je potrebné zaviesť ďalší gél na už zavedenú diafragmu v prípade opakovaného pohlavného styku.

Spolu s antikoncepčným gélom Caya diafragma poskytuje trojitú antikoncepčnú ochranu.

  1. Silikónová membrána pôsobí ako mechanická bariéra bezprostredne pred ústím krčka maternice. Pevný lem pesaru Caya bezpečne zakrýva ústie krčka maternice.
  2. Antikoncepčný gél Caya obsahuje okrem iných zložiek aj celulózu, ktorá pôsobí ako ďalšia mechanická zábrana bezprostredne pred ústím krčka maternice.
  3. Gél Caya má kyslé pH s hodnotou 3,8, ktoré deaktivuje spermie. Táto hodnota pH má zároveň pozitívny vplyv na vaginálnu flóru a ponúka ochranu pred vaginálnymi infekciami.